8 results

  • Electrical engineer

    Electrical engineer

    DEMCON is zeer actief in twee soorten markten, namelijk die voor Hightech Systems en Medical Systems. Voor onze klanten in deze markt werken wij aan de meest uiteenlopende, maar altijd hoogwaardige oplossingen. In onze multidisciplinaire teams van engineers werken wij aan diverse projecten zoals een 3D-glasprinter, kwalificatietool, of draagbare bloeddrukmeter.

    Lees meer
  • Stage/afstuderen: Ontwerp van een Emergency Off (EMO) Box – Electrical (EEET)

    Stage/afstuderen: Ontwerp van een Emergency Off (EMO) Box – Electrical (EEET)

    Wil je het leven van onze engineers in lab een stukje veiliger maken?

    In het lab staan veel test opstellingen die door engineers worden gebruikt. Hierbij is het een wens om een emergency knop te hebben voor onveilige situaties en/of onvoorspelbaar gedrag van een systeem. Door een EMO-box te ontwikkelen bied je een plug en play oplossing aan. De EMO-box beschikt over diverse sensoren zoals inputs, knoppen, rookmelders en ander slimme sensoriek die het systeem monitoren. Je analyseert de vereisten die nodig zijn voor een EMO-box en voert onderzoek uit naar technologieën en materialen en vandaaruit creëer je de technische specificaties. Vanuit de specificaties kom je tot een ontwerp, realisatie en verificatie. Uiteindelijk zal het geheel in de praktijk worden getest.

    Lees meer
  • Stage/afstuderen: Meedraaien in lopend project: Electrical (EEET)

    Stage/afstuderen: Meedraaien in lopend project: Electrical (EEET)

    Ben je benieuwd wat het werk van een electrical engineer bij Demcon inhoudt? Hoe maak je elektrische ontwerp voor een uitdagend mechatronisch systeem?

    Je gaat na een korte inwerkperiode, waar je kennis maakt met de pakketten en werkwijzen van de afdeling, volledig meedraaien in een project. Samen met een ervaren electrical engineer maak je deel uit van een multidisciplinair team dat het systeem ontwikkelt en uiteindelijk realiseert volgens de Demcon way of working. Afhankelijk van de periode doorloop je verschillende fases van het project. Denk mee in de concept fase en werk de concepten uit tot productietekening. Na de detailfase start de realisatie in onze eigen werkplaats. Hier begeleid je de prototype engineers met de bouw, waarna je het systeem gaat aftesten en valideren.

    Lees meer
  • Afstudeeropdracht: Ontwerpen en bouwen van een inverter of acculader

    Afstudeeropdracht: Ontwerpen en bouwen van een inverter of acculader

    Ben je op zoek naar een spannende stageplaats voor je afstuderen? Een afdeling binnen Demcon werkt momenteel aan een prototype voor het “e-lighter” project op grotere schaal. Als onderdeel van dit project zullen we vermogensmetingen uitvoeren. Het zou een geweldige toevoeging zijn als we ook een apparaat kunnen voorzien van spanning en mogelijk zelfs meer vermogen uit het systeem kunnen halen. In dit linkje staat meer informatie over het project: DEMCON tekent contract voor E-Lighter, compacte generator voor in het veld – NIDV

    Lees meer
  • junior Electrical Hardware engineer

    junior Electrical Hardware engineer

    Werk als hardware engineer mee aan mechatronische systemen die impact hebben in climate change of een stap voorwaarts zetten in semicon!

    Lees meer
  • Electrical engineer high-tech systems

    Electrical engineer high-tech systems

    Werk als electrical engineer mee aan mechatronische systemen die impact hebben in climate change of een stap voorwaarts zetten in semicon!

    Lees meer
  • Stage: Integrating multiple cameras in an Unmanned Survey Vessel

    Stage: Integrating multiple cameras in an Unmanned Survey Vessel

    Ben jij op zoek naar een uitdagende en leerzame stage? Dan ben je bij DEMCON Unmanned Systems aan het juiste adres!

    Lees meer
  • Electrical engineer

    Electrical engineer

    Werk als engineer mee aan de veiligheid van Nederland en Europa!

    Voor de bedreigingen van morgen moeten we vandaag aan de slag. DEMCON Defense & Security Systems werkt samen met de Nederlandse defensie aan een aantal thema’s: energievoorziening (elektriciteit, warmte, koeling) op grote schaal, zoals voor voertuigen of kampementen, en op kleine (draagbare) schaal; en autonome systemen, het ontwikkelen van technologie voor onbemande en (semi-)autonome systemen.

    Lees meer